SIUVINĖTI RŪBAI IR UNIFORMOS.

Siuvinėjimasplius.lt r siūlo rūbų siuvinėjimo paslaugas, įskaitant darbo ir uniformų siuvinėjimą, taip pat reklaminių ir įmonių drabužių siuvinėjimą. Aukšta kokybė už prieinamą kainą.

Svetainėje parodome mūsų pačių produktus. tinkamus siuvinėjimui. S

 

APIE SIUVINĖTUS DRABUŽIUS

Siuvinėjimas tai procesas, kurio metu dizainas yra išsiuvinėjamas ant medžiagos, naudojant kompiuterizuotą siuvinėjimo mašiną. Tokio proceso rezultatas- profesionali, ilgai išliekanti išvaizda, tinkama tekstui ir logo. Mes naudojame modernias siuvinėjimo mašinas, kurios palieka profesionalų įspūdį.

Tam kad išsiuvinėtume logo, mes turime rakiniu būdu perpiešti logo į tokį formatą, kuris gali būti skaitomas mašinos. Tai vadinama skaitmeninimu. Paprastas tekstas paprastuose šriftuose yra lengvesnė užduotis ir dėl to pigesnė nei logo siuvinėjimas.

 

SIUVINĖJIMAS PRIEŠ SPAUDĄ

+aukštos kokybės vaizdas

+ilgai išieka

+daugybė spalvų už tą pačią kainą

-kainuoja daugiau nei spauda

-brangu, kai norima siuvinėti didelį logo

-siuvinėjimas negali būti panaudotas, kai reikalingas spalvų perėjimas/nušviesėjimas

-sunku sukurti mažo dydžio tekstą įskaitomai

 

SIUVINĖTI DARBO RŪBAI

Mūsų darbo rūbų siuvnėjimo paslaugos apima didelę produktų įvairovę: polo, marškinėliai, džemperiai ir švarkai. Sintetikos ir medvilnės polo marškinėliai yra labai populiarūs darbo rūbai. Šis produktas ilgai tarnauja, yra lengvai skalbiamas ir išsiuvinėtas atrodo tvarkingai ir solidžiai.

 

SIUVINĖJIMO KAINOS 

Siuvinejimasplius.lt bandome išnarplioti užsakymo procesą ir padaryti jį kuo paprastesnį Jums.

 

Siuvinėjame nuo vieno vieneto ir didelius kiekius,siuvinėjame ant Jūsų atvežtų ir ant savo produkcijos, mūsų produkciją rasite čia: Siuvinėjame ant marškinėlių Siuvinėjimas ant kepurių, Siuvinėjimas ant džemperių, bliuzonų Siuvinėjimas ant darbo drabužių, darbo rūbų Siuvinėjimas su velkro, Emblemos Logotipų siuvinėjimas Antsiuvai su velkro Siuvinėjimas ant rankšluosčių ir chalatų Platus siūlų spalvų asortimentas patenkins Jūsų norus ir poreikius.   Priežiūra Siuvinėjimas išlaiko savo pirminę išvaizdą labai ilgą laiką. Jei ryškių spalvų siuvinėjimas buvo atliktas ant šviesaus audinio, gaminį skalbti rekomenduojama ne aukštesnėje kaip 30° C laipsnių temperatūroje, kad audinys nenusidažytų. Daugiau mūsų darbų GALERIJOJE VIDEO GALERIJA  1 VIDEO GALERIJA 2